B2B müügikonsultant,

tule tööle rahvusvahelisse

ettevõttesse!

Lindström on üks juhtivaid Euroopa tekstiiliteenuste ettevõtteid, kellel on tekstiilitööstuses üle 170 aasta kogemusi. Me pakume lahendusi ruumide puhtuse tagamiseks ja sisekujunduseks, töörõivaid ja töökaitselahendusi.

Millega

tegeleme?

Otsime särasilmset ja aktiivset B2B müügikonsultanti, kes positiivse ja kiire lahenduste leidjana suhtleb äriklientidega, tutvustab Lindströmi teenuseid ning müüb meie lahendusi ja aitab meil koos klientidega kasvada. Varasem kogemus müügitöös tuleb kasuks!

Keda otsime?

Miks valida meid tööandjaks?

Pakume Sulle stabiilset põhipalka ning motiveeriva boonussüsteemi alusel lisatasusid. Veel anname sinu kasutusse ametiauto, tööks vajaliku arvuti ning mobiiltelefoni. Meie suurimaks pakutavaks väärtuseks on inspireeriv töökeskkond, kust ei puudu toetavad ning lahedad töökaaslased, mõnusad tiimiüritused ja arenguvõimalused rahvusvahelises ettevõttes. Meie jaoks on oluline töö tulemus ning sellepärast lubame sul iseseisvalt planeerida oma tööaega ja kohta.

AMETIAUTO

TOETAVAD TÖÖKAASLASED

ARENGU- VÕIMALUSED

Sinu ambitsioonide täitmist toetab võimalus lüüa kaasa kogu Lindström grupi tuleviku loomises ning seetõttu on initsiatiivikad ja aktiivsed kolleegid meie müügitiimi väga teretulnud!

Anna meile endast märku ning võtame Sinuga ühendust esimesel võimalusel!

Kas tekkis huvi?

days
hours
minutes
seconds
days
hours
minutes
seconds

päeva

tundi

minutit

sekundit

Kandideerimise lõpuni on

Olen tutvunud ja nõustun privaatsustingimustega.

Palun leia paar minutit, et ennast lähemalt tutvustada. Aitäh!